PROJE

AUTO CAD - 3D MAX Teknolojisi

Raf Sanayi spesifik depo ve arşiv sorunlarına en uygun çözümler sunmak için Auto CAD ve 3D Max çizim programlarını ileri derecede kullanmaktadır.

Montaj

Raf Sanayi ekibi yeterli düzeyde özel araç ve gereçle donatılmıştır. Böylece montaj işlemi hızlı, verimli ve çok daha önemli bir unsur olan güvenli bir şekilde tamamlanarak kullanıcı kişiye teslim edilir.

Kontrol ve Denetim

Raf Sanayi ekibi kalite sorumluluk anlayışı projenin tesliminden sonrada devam etmektedir. Denetim ekibimiz proje ve ürün tesliminden sonra periyodik olarak kontrollerini sürdürmektedir. Denetimler sonrası tarafınıza sonuç raporları sunulmaktadır. Depo ve arşivinizde kullanmakta olduğunuz ürünlerimizin en sağlıklı şekilde kullanımının devamlılığı için gayret gösterir gerekli uyarıları tarafınıza bildirir.

Raf Sanayi personeli bir projenin özellikleri, üretim ve montaj işlerinin sözleşmede belirtilen süre ve proje kapsamındaki içeriklere uygun halde kesinleşmesini ilke olarak benimser ve çalışmalarını bu doğrultuda uygular. Depo ve arşiv sistemlerinin montajı kontrol ve denetimleri sonucunda teslim edilir.