HAKKIMIZDA

1987 yılında raf satışı ile başlayan firmamız 1994 yılından bugüne Raf Sanayi arşiv ve depo İstifleme ekipmanları ile imalata başlayıp raf sektöründe faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.
Raf sistemleri ve ekipmanları konusunda geniş ürün yelpazesi ile Türkiye'de kullanılan ürünlerin ilk uygulayıcısı olma özelliğine sahiptir.
Kullanılan tüm ürünlerin hammadde mamül ve yarı mamül olan malzemeleri TSE-ISO kalite sistemine göre seçilmiş olması üretimini yapmış olduğumuz ürünlerin kullanılması noktasında müşterilerimize ayrı bir güven unsuru olmuştur.

Vizyonumuz

Ürün ve Hizmet kalitesi ile yurt içinde öncü yurt dışında tercih edilen bir marka olmak.

Misyonumuz

Hizmet verdiği sektörde rekabet gücünü yükseltecek yenilik ve değişimlere uyumlu çevre değerlerine saygılı ürün ve hizmetlerinde kalite hedefinden vazgeçmeyen ve gelişmeye açık insan kaynağını başarının odak noktası gören tüm paydaşlarının memnuniyetini saglayan öncü bir firma olmak.

ISO 9001 – ISO 9002

Kalitenin sanayici tüketici ve çevre için öneminin bilinciyle hareket eden Raf Sanayi kaliteye verilen bu önem sonucunda 2003 yılından bu yana ISO_9001 2000 sistem kalite belgeli ürünler ile imalat yapmaktadır.
Kalite çıtasını en üst düzeye çıkartılmasıyla maksimum kalitede maksimum hizmet müşteri memnuniyeti amaçlanmaktadır.